Regionalny Doradca ds. Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych (cała Polska)

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
3200 - None netto
Pracodawca
FUNDACJA POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Dodano
09.01.2020

Zakres obowiązków

1.    doradztwo bieżące, techniczne, wdrożeniowe itp. w zakresie: stosowania opracowanego narzędzia (podręcznika metodycznego dotyczącego tworzenia strategii rozwiązywania problemów społecznych); dostosowania obowiązujących SRPS; opracowywania strategii wg nowego modelu,

2.    prowadzenie Regionalnego Biura Doradczego, a w szczególności:

  • organizacja i umawianie usług doradczych i szkoleniowych na obszarze funkcjonowania Regionalnych Biur Doradczych,
  • sporządzanie i gromadzenie dokumentacji projektowej m.in. formularzy rekrutacyjnych, protokołów, raportów i notatek z odbytych spotkań,
  • udzielanie informacji zainteresowanym JST,
  • upowszechnianie narzędzia m.in.: poprzez stronę internetową oraz wizyty w poszczególnych JST,
  • załatwianie spraw organizacyjnych związanych z prowadzeniem biura,

3.    znajomość narzędzia do jednolitego tworzenia SRPS oraz ciągłe aktualizowanie wiedzy nt. tworzonego narzędzia, jak również zmian w obszarze objętym projektem tj. polityki społecznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia w tematyce usług doradczych w obszarze strategii lub polityki społecznej
  • znajomość stworzonego w ramach projektu podręcznika na temat opracowywania strategii rozwiązywania problemów społecznych dla jednostek samorządu terytorialnego (materiały zostaną udostępnione kandydatom przez pracodawcę na odpowiednim etapie trwania rekrutacji)
  • własny komputer (pracodawca nie przewiduje zapewnienia komputera osobistego)

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze strategii jednostek samorządu terytorialnego
  • znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE
  • znajomość organizacji samorządu terytorialnego i pomocy społecznej
  • znajomość podstawowych przepisów prawa z zakresu administracji
  • umiejętność szybkiego i sprawnego podejmowanie decyzji
  • samodzielność w działaniu
  • własny samochód

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony (12 miesięcy), planowany okres: luty 2020 – koniec stycznia 2021
  • wynagrodzenie – około 4750 zł brutto
  • pracę w biurze regionalnym w godzinach 08.00-16.00, miejsce pracy: stolica województwa (cała Polska), zakładana lokalizacja: urzędy wojewódzkie lub inne miejsca w dogodnej lokalizacji
  • materiały i wsparcie merytoryczne
  • telefon komórkowy

Sposób aplikowania

Aby wziąć udział w rekrutacji proszę przesłać dokumenty aplikacyjne na adres: Fundacja Polskiej Akademii Nauk, ul. Turystyczna 44, 20-207 Lublin lub email: rekrutacja@fundacja-pan.lublin.pl do dnia 15 stycznia 2020 (data wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych).

Wymagane dokumenty:

  • CV z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym w zakresie doradztwa w obszarze strategii i/lub polityki społecznej oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
  • Referencje lub inne dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie

Szczegółowe informacje na temat przebiegu rekrutacji umieszczone są w Regulaminie naboru personelu projektu, dostępnym na stronie www.projektstrategor.pl oraz www.fundacjapan.pl, bądź pod numerem tel. 81745 0500.