Junior Marketing Manager

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36369/001 Permanent

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie sprzedawców sportowych, którego celem jest udostępnienie przyjemności i korzyści sportowych wszystkim osobom na całym świecie. Realizują to, zapewniając światowej klasy produkty w przystępnych cenach, dla początkujących entuzjastów i pasjonatów sportu.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie dala naszego klienta największego sprzedawcy w dziedzinie sportu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing Managera

Opis stanowiska / Job description:

  • Kreowanie, wdrażanie i nadzorowanie strategii marketingowej;
  • Dostarczanie rekomendacji dotyczącej strategii marketingowej i priorytetów realizacji firmy;
  • Udział w planowaniu działań marketingowych, przygotowanie kampanii oraz koordynacja jej wykonania;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia treści;
  • Koordynacja działań online;
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
  • Planowanie i zarządzenie budżetem wydatków marketingowych;
  • Budowanie wizerunku marki;
  • Monitorowanie i raportowanie wyników działań;
  • Zarządzanie kalendarzem wydarzeń i ich realizacją;
  • Współpraca z agencja PR.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Mile widziane doświadczenie w firmach technologicznych SaaS, startupach, software house;
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata;
  • Biegła znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych kich jak Hotjar, Intercom, Drift, Google Analytics, Optimizely, AdWords, reklamy na Facebooku, Mailchimp;
  • Biegła znajomość nowoczesnych narzędzi zwiększających wydajność, takich jak G Suite, Slack, Trello;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowania i dużej motywacji do pracy;
  • Doświadczenie we wdrażaniu kampanii na szeroką skalę.

Oferujemy / We offer:

  • Umowę o pracę w środowisku startupowym w rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Świetną atmosferę;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page