Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta z branży przetwórstwa cukrowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor ds. surowcowych (buraki cukrowe)

Work place: Chełmża, Bydgoszcz, Włocławek

Region:Kujawsko-pomorskie

Numer ref.: a0t4H00000knc2pQAA

Zakres obowiązków:
  • aktywna współpraca w terenie z plantatorami buraka cukrowego oraz prowadzenie projektów kontraktacji buraków cukrowych,
  • organizowanie procesów skupu i dystrybucji produktów w ramach kontraktacji buraków cukrowych,
  • doradztwo z zakresu uprawy buraków cukrowych oraz monitorowanie plantacji pod kątem występowania chorób i szkodników,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla plantatorów,
  • raportowanie i przygotowanie symulacji z zakresu zaopatrzenia w surowiec.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk rolniczych (mile widziane: agronomia, rolnictwo, agrotechnika),
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na wykonywanie pracy w terenie (80% czasu pracy), systematyczność i konsekwencja w działaniu, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, elastyczność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę pozwalającą samodzielnie kształtować swój dzień pracy (praca w terenie oraz w oddziale firmy),
  • przestrzeń i otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających współpracę z plantatorami,
  • bardzo atrakcyjny pakiet benefitow socjalnych dla pracownika oraz jego rodziny (bonusy świąteczne, pikniki firmowe, dofinansowania do wypoczynku itp.),
  • karta sportowa, pakiet medyczny, świeże owoce i inne,
  • miejsce pracy: maksymalnie do 150 km od miejsca zamieszkania.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl