ASYSTENTKA DZIAŁU EXPORTU

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
AGIO Sp. z o. o.
Dodano
13.01.2020

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków i klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • Obsługa zagranicznych rynków i działania operacyjne mające na celu pozyskanie nowych klientów
  • Organizacja podroży służbowych Zarządu Spółki, w tym zagranicznych
  • Prowadzenie korespondencji i spraw bieżących z klientami
  • Otwartość na podróżowanie i częste wyjazdy służbowe
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami(protokołowanie, przygotowanie materiałów informacyjnych i podsumowań spotkań)
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie w zakresie sprawnego przepływu informacji.
  • Tworzenie bazy ofert przetargowych
  • Obsługa imprez targowych

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach
  • Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych
  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym w tym pakietu MS office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość obydwóch języków)
  • Dyspozycyjność
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Asertywność, kreatywność, dynamizm, skrupulatność, terminowość i skuteczność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość stałego i dynamicznego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych,
  • Pracę w zespole prężnie rozwijającej się firmy
  • Partnerską atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Agio Milano (agiomilano.com) to marka bielizny, którą wyróżnia niepowtarzalny styl, niezwykła wygoda i komfort. Każda z kolekcji jest inspirowana najnowszym światowym wzornictwem. Bielizna Agio jest tworzona z pasją i zawsze w najwyższej jakości. To marka, która zna potrzeby konsumentów i rozumie oczekiwania stawiane idealnej bieliźnie.