Specjalista ds. zakupów

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Radom
Pracodawca
CRL Sp. z o. o.
Dodano
09.01.2020

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami.
  • Poszukiwanie nowych dostawców i ich ocena.
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i ich analiza.
  • Negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw.
  • Nadzór nad realizacją zawartych umów handlowych.
  • Monitorowanie rynku dostawców.
  • Bieżąca analiza stanów magazynowych i rotacji w ramach danego asortymentu.
  • Sprawowanie opieki nad samochodami służbowymi firmy.
  • Nadzór nad pracą kierowców.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie samochodów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków, umiejętność ustalania priorytetów.
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.
  • Język angielski – znajomość w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Wytrwałość w realizowaniu swoich zadań.
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilną pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia wprowadzające.

CRL Sp. z o. o. od 1990 roku jest wiodącą firmą na rynku usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej, ochronnej i szaf odzieżowych. Jako nieliczni oferujemy naszym klientom kompleksową, satysfakcjonującą obsługę. Naszymi najcenniejszymi aktywami są pracownicy, którzy wykorzystują najnowocześniejsze i innowacyjne technologie, gwarantując niezmiennie najwyższą jakość usług.