Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista/ka ds. kontrolingu

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knXeFQAU

Obowiązki:
  • prowadzenie mniejszych projektów,
  • nadzór na prawidłowym rozliczeniem projektu,
  • nadzór nad płatnościami i prowadzenie ewentualnej windykacji należności,
  • bieżący nadzór nad realizacja kosztów planowanych w projekcie,
  • weryfikacja umów na zgodność ze złożoną ofertą,
  • planowanie przepływów finansowych w projekcie,
  • przygotowanie faktur do klienta,
  • weryfikacja faktur podwykonawców i dostawców na zgodność ze zrealizowanym zakresem prac,
  • analiza i raportowanie KPI,
  • przygotowanie raportów ad-hoc,
  • obsługa w SAP zleceń produktowych i projektowych,
  • raportowanie stanów magazynu.
Wymagania:
  • student / studentka ostatniego roku studiów bądź absolwent kierunków: ekonomia, finanse,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • chęć do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • wcześniejsze doświadczenie w dziale finansów jest mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków),
  • dodatkowe, płatne dni wolne od pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl