Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, posiadającego swoją główną siedzibę na Bielanach Wrocławskich, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Handlowiec (m/k)

Work place: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000kncPtQAI

Obowiązki:
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • przygotowywanie oraz negocjowanie ofert,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • tworzenie zestawień na potrzeby firmy,
  • sporządzanie budżetów sprzedażowych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych, np. niemiecki / włoski),
  • doświadczenie w sektorze Horeca lub w sektorze komponentów do AGD,
  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (spotkania u klientów, targi itp.).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl