Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stomatolog (m/k) (praca przy granicy z Szwajcarią w Eschen, Liechtenstein)

Work place: Szwajcaria

Region:Szwajcaria

Numer ref.: a0t4H00000kncTCQAY

Obowiązki:
  • niezależna praca jako stomatolog rodzinny,
  • opieka i doradztwo dla pacjentów we wszystkich kwestiach dentystycznych,
  • dbałość oraz opieka nad pacjentem.
Wymagania:
  • ukończone studia stomatologiczne,
  • 0 do 10 lat doświadczenia zawodowego,
  • niezawodność, lojalność i dokładność,
  • zorientowanie na pacjenta,
  • certyfikat dentysty wydany w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zróżnicowane, odpowiedzialne i ekscytujące wyzwanie,
  • samodzielna działalność dentystyczna,
  • wykwalifikowany i doświadczony zespół praktyków,
  • sprawdzona koncepcja praktyki z atrakcyjnymi możliwościami finansowymi,
  • praca jako stomatolog, w pobliżu gór i jezior,
  • możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl