Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy  ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Specjalista ds. Rozliczeń z Dostawcami (umowa na zastępstwo ok. 1 rok)

Miejsce pracy: Lublin

Region: lubelskie

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Wsparcie procesu rozliczania opakowań z dostawcami poprzez:
    • ustalanie salda opakowań zwrotnych,
    • tworzenie i dbanie o poprawny obieg dokumentacji,
    • pracę w systemie SAP,
  • Kontakt z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu wyjaśniania nieprawidłowości, rozwiązywania problemów dotyczących obrotu opakowaniami,
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby działu i przełożonego.

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

  • Mieć za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze logistyki,
  • Wykazać się znajomością procesów i dokumentacji magazynowej,
  • Znać podstawowe zasady rachunkowości,
  • Dobrze znać pakiet MS Office, w szczególności Ms Excel,
  • Być samodzielny i dobrze organizować swoją pracę,
  • Posiadać dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • Posiadać wykształcenie min. średnie,
  • Dodatkowymi atutami będą wiedza z zakresu obrotu opakowaniami i znajomość SAP.

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo – okres ok. 1 roku,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w obszarze logistyki,
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe.

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.