Aplikant radcowski

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Kancelaria Prawna B. Janyga i Wspólnicy sp.k.
Dodano
13.01.2020

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pism procesowych i wniosków
  • Przygotowywanie analiz i opinii prawnych dotyczących konkretnych stanów faktycznych
  • Reprezentacja klienta przed sądami wszystkich instancji
  • Monitorowanie zmian przepisów prawnych
  • Bieżące wsparcie radców prawnych przy obsłudze klientów kancelarii

Wymagania:

  • Aplikant radcowski I lub II roku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie związane z pracą w kancelarii oraz w występowaniu przed sądami
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w okolicach Poznania w celu dojazdu na rozprawy

Oferujemy:

  • Dogodne formy zatrudnienia, w tym umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Nasza kancelaria istnieje na rynku od 2008 r.  Zespół ponad 50 prawników świadczy usługi prawe dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidulanych w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego oraz prawa medycznego.  Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii jest obsługa procesów, których w każdym roku prowadzimy ponad 7 tysięcy. Dzięki tej specjalizacji, zdobyliśmy pozycję jednego z najlepszych w Polsce zespołów fachowców od procesów ubezpieczeniowych i odszkodowawczych.