Starszy Specjalista ds. Rekwalifikacji

Miejsce pracy: Duchnice
Region: mazowieckie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie i realizacja planu rekwalifikacji wytwórni farmaceutycznej
  • Opracowanie strategii realizacji prac rekwalifikacyjnych
  • Opracowanie dokumentacji rekwalifikacyjnej urządzeń
  • Opracowanie protokołów pomiarowych, wykonywanie okresowych pomiarów rekwalifikacji urządzeń: HVAC, sterylizatorów, urządzeń termicznych i innych
  • Nadzór i koordynacja prac rekwalifikacyjnych
  • Zarządzanie budżetem kosztów związanych z zakresem obowiązków

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanika /automatyka)
  • Min. 2 letnie doświadczanie w tworzeniu i realizacji planów rekwalifikacji
  • Dobra znajomość wymagań GMP
  • Doświadczenia w uczestniczeniu w audytach (np. GIF, FDA)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.