Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. leasingu w dziale Business Processes

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000kndA2QAI

Obowiązki:
  • obsługa umów leasingu, pożyczek (m.in. weryfikacja dokumentacji umów oraz zabezpieczeń, kontrola dokumentacji zakupowej, umów sprzedaży),
  • ścisła, bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży w zakresie obsługi nowych kontraktów,
  • rejestracja i raportowanie dokumentów zabezpieczeń (umów zastawu rejestrowego),
  • zarządzanie korespondencją w dziale Business Processes,
  • współpraca z zespołem oraz wszystkimi działami w firmie.
Wymagania:
  • dobra znajomość zagadnień leasingu w tym aspektów prawnych i księgowych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży finansowej w zakresie weryfikacji dokumentacji umów,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka jakość i organizacja pracy, dokładność,
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość LeoLeasing - mile widziana.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków),
  • dodatkowe, płatne dni wolne od pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl