Projektant mikroinstalacji fotowoltaicznych

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
15.01.2020
Numer referencyjny
2020/Warszawa/Projektant

Obowiązki:

  • Przygotowywanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych w programie PV Sol
  • Dobór komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i praca z systemami IT
  • Realizacja innych obowiązków związanych z procesem przygotowania i realizacji instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • Mile widziani Studenci 3-5 roku lub absolwent (mile widziany kierunek studiów: odnawialne źródła energii, energetyka, elektryka, itp.)
  • Dyspozycyjność min. 20h tygodniowo
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Pakietu MS Office, PV Sol (mile widziana)
  • Chęć rozwoju kariery w odnawialnych źródłach energii

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość współpracy na dowolnych zasadach ( umowa o pracę, B2B, zlecenie itp.)
  • Wsparcie i doradztwo
  • Pracę w zespole ludzi, którzy potrafią działać zespołowo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop
  • Udział w ścieżce rozwoju

Chciałbyś dowiedzieć się więcej zanim aplikujesz? Zadzwoń 535 159 463

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.