POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji, notatek ze spotkań i komitetów (w tym po angielsku)
  • Wsparcie Kierownika Projektu
  • Monitorowanie postępu prac projektowych oraz zarządzanie dokumentacją projektową
  • Prowadzenie budżetu projektu
  • Prowadzenie i kontrola harmonogramu projektu

Czego wymagamy:

  • Doświadczenia w zespole projektowym
  • Znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie) zapewniająca swobodną komunikację
  • Biegłej znajomości MS Excel, PowerPoint, Microsoft Project
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie projektami, telekomunikacja)

My gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień tygodniowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.