w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 5 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko: 

Monter Elementów Precyzyjnych na Produkcji - 16,50 zl + premia frekwencyjna

Miejsce pracy: Szczecin, Police
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: MEP/MIE/012020

Świetnie odnajdujesz się w pracach wymagających zręczności?

Jesteś dyspozycyjna/y do pracy 3-zmianowej?

Szukasz firmy, która stawia na Pracownika?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Aplikuj i zyskaj:

  • stabilne zatrudnienie

Pracuj na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na rok) w firmie z duńskim kapitałem, która na polskim rynku działa od 2007 roku.

  • bezpłatny dojazd

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pracowników – organizujemy transport na każdą zmianę i po niej z wielu lokalizacji – Szczecin (Prawobrzeże, Centrum, Pomorzany) oraz Police.

  • konkurencyjne wynagrodzenie

Stawka początkowa to 16,50 zł/h brutto, które wzbogacamy premią frekwencyjną w wysokości 200 zł brutto.

  • godne warunki pracy

Naszym Pracownikom oferujemy profesjonalny sprzęt do pracy, regulowany według osobistych preferencji, a także bezpłatne napoje. Dla bardziej aktywnych polecamy siłownie wewnątrz firmy.

  • benefity pozapłacowe

Wiemy, jak ważny jest wypoczynek, dlatego na co dzień wydłużyliśmy przerwy do 50 minut na każdej zmianie (wliczone w wynagrodzenie), zaś w sezonie wakacyjnym oferujemy dodatek urlopowy.

Aby umilić czas przedświąteczny dodajemy prezenty świąteczne, a jeśli chcesz zadbać o siebie oferujemy kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną.

Oferujemy:

Dołączając do Nas będziesz odpowiedzialna/y za składanie i modelowanie elementów precyzyjnych pod mikroskopem.

Zastanawiasz się czy sobie poradzisz?

Zadzwoń, a umówię Cię na testy manualne, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście