w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier/Operator systemu EDV

Magazynier - wprowadzanie towarów do systemu, Swarzędz!

Miejsce pracy: Swarzędz
Region: wielkopolskie

Chcesz zostać Magazynierem i pracować na komputerze ?

Postaw na  ścieżkę kariery w naszej firmie!

Poszukujemy osoby, która jest gotowa do pracy w systemie trzyzmianowym, a także chętna do zajmowania się  rejestrowaniem towarów w systemie komputerowym.

 

To proste!

  • Wystarczy, że posiadasz już pierwsze doświadczenia w pracy fizycznej i potrafisz obsługiwać komputer.
  • Staniesz się częścią wykwalifikowanego zespołu, otrzymasz szansę na zarobienie premii każdego miesiąca oraz podjęcie współpracy na podstawie umowy o pracę.
  • Proponujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 2950 zł brutto. 

 

Jeżeli marzy Ci się znaczący rozwój umiejętności, to świetne trafiłeś/aś! Pomożemy Ci w wyrobieniu uprawnień na wózki widłowe, a tym samym uczynimy z Ciebie specjalistę w dziedzinie magazynowania!

 

Czekamy na Ciebie w Swarzędzu!

 

 

Dodatkowe informacje

Taka okazja nie zdarza się często, nie odkładaj decyzji na później, zgłoś się do nas już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: 503 075 956

Napisz: e.cofta@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście