Trade Marketing Manager

Polska, Mazowieckie 36428/001 Permanent

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w innowacyjnych produktach i usługach mobilnych, zatrudniająca 250 000 pracowników. Ponad 300 milionów klientów korzysta z ich produktów codziennie w 19 krajach.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy Trade Marketing Managera.

Opis stanowiska / Job description:

  • Współtworzenie i wdrożenie planu działań marketingowych,
  • Koordynacja i zarządzanie wybranymi projektami,
  • Współpraca ze światowymi strukturami firmy w zakresie lokalnego wdrażania i koordynacji globalnych inicjatyw i projektów,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji projektów komunikacyjnych,
  • Tworzenie budżetów i harmonogramów projektów,
  • Organizacja wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Wspieranie lokalnych zespołów sprzedażowych w prezentacji planów aktywacyjnych dużym klientom,
  • Wspieranie sprzedaży w przygotowaniu rocznych biznes planów dla kluczowych partnerów strategicznych,
  • Praca z Category Managementem i Działem Sprzedaży w celu zapewnienia, że wszystkie inicjatywy związane z dystrybucją i wizerunkiem marki są realizowane terminowo i prawidłowo dla określonej kategorii,
  • Zapewnienie doskonałości w realizacji sprzedaży poprzez materiały POS,
  • Opracowywanie, wykonywanie i monitorowanie promocji (przed i po).

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu handlowym lub dziale marketingu po stronie producenta lub operatora,
  • Gracz zespołowy, zdolny do budowania relacji na wszystkich poziomach i funkcjach,
  • Wielozadaniowość, kreatywność, duża motywacja do pracy w stylu "all hands onboard", również pod presją czasu - typ "człowieka orkiestry",
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych a także kompetencje miękkie (relacyjność oraz komunikacja),
  • Solidne umiejętności analityczne z pewnym doświadczeniem w korzystaniu z danych rynkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Microsoft Excel, Word, PowerPoint),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Oferujemy / We offer:

  • Interesująca i pełna wyzwań praca w szybko rozwijającej się firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Przyjazne środowisko pracy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page