Prezes Zarządu (K/M)

Polska, Dolnośląskie 36430/001 Permanent

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijającą się organizacja w fazie start-up, której celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku. Specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.Pomaga firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystuje w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Planuje wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.
Do współpracy poszukuje solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora odnawialnych źródeł energii poszukujemy obecnie przedsiębiorczego i ambitnego kandydata, który obejmie funkcję Prezesa Zarządu. Głównym zadaniem wybranej osoby będzie przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy na arenie polskiej i międzynarodowej jak i operacyjne zarządzanie wszystkimi obszarami działalności spółki.

Opis stanowiska / Job description:

Współtworzenie oraz realizacja celów strategicznych i operacyjnych spółki.
Zarządzanie działem montażu, reklamacji i gwarancji, działem projektów i technicznego wsparcia sprzedaży, działem zgłoszeń OSD, działem audytów, działem zamówień i zakupów, działem logistyki i magazynowania.
Budowanie relacji i współpraca z Partnerami spółki (firmy montażowe, dostawcy, producenci, etc.)
Optymalizacja, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności firmy.
Realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki,
Osiąganie wyznaczonych celów, wskaźników i parametrów efektywnościowych i finansowych.
Organizowanie i rozwój podległych zespołów,
Planowanie, organizowanie i odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację procesu wykonania umów z klientami oraz kontrahentami

Kogo szukamy / Profile description:

Wykształcenie wyższe mile widziane studia MBA
Min. 7-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie na stanowisku managerskim
Bardzo dobra znajomość branży fotowoltaicznej, przepisów i regulacji na rynku energii (wymóg konieczny)
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.
Umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista
Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy / We offer:

Atrakcyjne Wynagrodzenie + pakiet narzędzi

Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Samodzielność w działaniu

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page