Specjalista ds. sprzedaży
Branża: transport, spedycja, sprzedaż

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Agencja Pracy LEVEL WORK
Dodano
17.01.2020

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego,
  • realizacja założonego planu sprzedażowego,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów,
  • realizacja powierzonych zadań zgodnie ze strategią sprzedaży,

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów branży TSL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych ,
  • doskonała organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office ,samodzielność , umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy - również do użytku prywatnego,
  • umowę o prace,
  • prace w miłym i profesjonalnym zespole,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Prosimy o dopisek klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944