Specjalista Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Sieradz
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Samodzielne wykonywanie i ocena badań fizyko-chemicznych (badania chromatograficzne, inne) zgodnie ze specyfikacjami/metodami badań, w oparciu m.in. o zasady GMP i GLP
  • Przeprowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
  • Opiniowanie i sprawdzanie instrukcji, procedur
  • Wykonywania analiz w ramach walidacji procesowych
  • Uczestnictwo w transferach analitycznych do Kontroli Jakości/ z Kontroli Jakości, wykonywanie badań w zakresie transferów metod analitycznych, uczestnictwo w pracach zespołów transferowych

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej lub pokrewnej
  • Wiedza analityczna, znajomość technik analitycznych HPLC, GC (oprogramowanie Empower), spektrofotometria, miareczkowanie
  • Znajomość GMP oraz GLP
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.