Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie, dla jednego z naszych klientów z branży produkcji spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zakupów (m/k) (branża spożywcza)

Work place: Ostrów Wielkopolski, Polska

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000kneY5QAI

Zakres obowiązków:
  • planowanie startegii zakupowej według przyjetych założeń planu produkcyjnego,
  • kształtowanie standardów i procedur w dziale zakupów, prowadzenie negocjacji cen z dostawcami, optymalizacja kosztów,
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców oraz klasyfikacja dostawców,
  • koordynacja procesu dostaw z aktualnymi potrzebami zakupów,
  • nadzorowanie terminowości zamówień,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (handlowym, produkcyjnym, logistycznym),
  • aktywny udział w rozwoju firmy, poprzez proponowanie zmian usprawniających działanie firmy.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie o profilu produkcyjnym z branży spożywczej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane z zakresu technologii spożywczej,
  • dobre umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na realizacje celów, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie na stabilnych warunkach zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz wprowadzania działań optymalizujących,
  • pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
  • pakiet benefitów socjalnych, szkoleń oraz wiele innych.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl