Grupa Demir od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji instalacji energetycznych i komunikacyjnych w Regionie Metropolitalnym Norymbergi (instalacja przewodów i budownictwo podziemne). Silną pozycję na rynku zawdzięczamy wysokim standardom jakości i niezawodności, a także osobistemu zaangażowaniu 130 pracowników.

Place budowy znajdują się głównie w Norymberdze oraz w bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Oferujemy zakwaterowanie o odpowiednim standardzie, umowę o pracę na czas nieokreślony oraz pomoc podczas przeprowadzki do Niemiec. Nasi długoletni polscy pracownicy pomogą Państwu w nauce języka i we wdrożeniu się do pracy.

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację na stanowisko

Brygadzista

Zakres obowiązków:

  • Roboty budowlane w zakresie budownictwa kablowego i liniowego
  • Utworzenie, koordynacja i zabezpieczenie placu budowy
  • Prowadzenie pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, budowy dróg, układania nawierzchni, budowy rurociągów lub równoważne kwalifikacje
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w powyższej dziedzinie
  • Silne umiejętności komunikacyjne, przebojowość i w idealnym przypadku początkowe doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Potrzebne prawo jazdy klasy B

Oferta:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Bardzo dobre i porządne mieszkanie
  • Długoterminowe bezpieczeństwo pracy (umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Różnorodne dziedziny działalności, doskonały sprzęt i najnowocześniejsze warunki pracy
  • Wsparcie rozwoju osobistego
  • Wsparcie dla przeprowadzki do Niemiec
  • Wsparcie ze strony naszych wieloletnich polskich pracowników w nauce języka i przyuczenia

Zainteresowany? Wywiady odbędą się w Łodzi.

Proszę wysłać swoje CV do:

online poprzez: https://www.demir-gmbh.de/mitarbeiter/onlinebewerbung-polnisch/