Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz I stopnia - Holandia

Work place: Arnhemseweg, Beekbergen, Holandia

Region:Gelderland

Numer ref.: a0t4H00000knSbvQAE

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie gorących i zimnych potraw,
  • dbanie o jakość potraw, przygotowywanie ich zgodnie ze standardami firmy,
  • raportowanie do szefa kuchni.
Wymagania:
  • doświadczenie w hotelarstwie,
  • gotowość do dużej wydajności, wykonywanie pracy, aż do zakończenia wymaganych czynności,
  • dbałość o szczegóły,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • umiejętność współpracy, pracy w grupie,
  • uprzejmość wobec współpracowników, przyjazne stosunki, bezkonfliktowość,
  • dążenie do celu, wytrwałość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć ciągłego doskonalenia się,
  • znajomość języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. A2/B1.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na holenderską umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: 1811 euro brutto - 1684 euro netto,
  • pracę ok. 8-9 godzin dziennie,
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z dostępem do wi-fi,
  • możliwość korzystania z posiłków w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl