Dla naszego międzynarodowego klienta świadczącego usługi IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Service Desk

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT

  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

  • Obsługa elektronicznych systemów zgłoszeń

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (mile widziane)

  • Doświadczenia w pracy w zespole wsparcia (np. help desk, customer support)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytania dokumentacji technicznej- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)

  • Bardzo dobrej znajomości systemu Windows 10 (pozwalającej na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office

  • Znajomości protokołu TCP/IP

  • Znajomości budowy komputera

  • Podstawowej znajomości Active Directory

  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu

  • Umiejętności pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Umowę o pracę, premię uznaniową oraz dodatkowy pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe)

  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.