Customer Service Specialist

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36291/001 Permanent

Osoba na stanowisku Customer Service Specialist będzie odpowiedzialna za posprzedażową obsługę klienta biznesowego w obszarze realizacji zamówień na całym świecie.

Podsumowanie / Job summary:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, w związku z transferem procesów Customer Service z Szwecji do Polski, poszukuję kandydatów na stanowisku Customer Service Specialist.

Opis stanowiska / Job description:

  • Posprzedażowa obsługa klienta (telefoniczna i mailowa) w obszarze realizacji zamówień
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień w systemie ERP
  • Monitorowanie i koordynacja dostawy towaru do klienta
  • Współpraca z firmami transportowymi
  • Pilnowanie stanów magazynowych
  • Przyjmowanie reklamacji i wystawianie faktur

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport
  • Min. 2 letnie doświadczenie w order management
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w wielozadaniowym środowisku.
  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP - mile widziane

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page