Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej o zasięgu międzynarodowym poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Sales Director

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w Polsce i rynkach międzynarodowych
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży w kanałach online i offline na rynku polskim oraz międzynarodowym
  • Budowanie rynku i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • Realizacja wyznaczonych krótko i długoterminowych KPI
  • Bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu i dążeniu do wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa, duża samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • Pakiet socjalny w tym możliwość dołączenia m. in. do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej ,programu Multisport
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-819; ul. Taczaka 24; Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Domino Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.