Obecnie dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się producentów artykułów dziecięcych w Polsce i rynkach UE poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zadania:

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • Tworzenie strategii rozwoju podległej kategorii produktowej
  • Współpraca z producentami zagranicznymi
  • Negocjowanie umów handlowych, utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami
  • Śledzenie trendów rynkowych, aktywne analizowanie rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Product Manager lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność
  • Zdolności analityczne i umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa, duża samodzielność w działaniu, możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • Pakiet socjalny w tym możliwość dołączenia m. in. do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej ,programu Multisport
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-819; ul. Taczaka 24; Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Domino Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.