Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (okolice), Żyrardów (okolice), Pruszków (okolice) Ożarów Mazowiecki ( okolic )
Region: mazowieckie

Zadania:

  • rozwiązywanie problemów w obszarze IT według standardowych procedur operacyjnych
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury informatycznej oraz narzędzi i systemów informatycznych
  • instalacja i konfiguracja sprzętu w domenie firmowej
  • proponowanie nowych rozwiązań IT, usprawniających funkcjonowanie firmy
  • wsparcie wewnętrznych pracowników firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość systemów Windows i iOS
  • podstawowa znajomość Acitive Directory
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • interesująca praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-819; ul. Taczaka 24; Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Domino Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.