Obecnie dla naszego międzynarodowego klienta z branży usługowej (znana i ceniona marka) w związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent ds. prawnych i administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Asystent ds. prawnych

Region: lubelskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Koordynacja kwestii prawnych dla Zarządu firmy,
  • Współpraca z doradcami prawnymi, sprzedawcami, audytorami,
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów,
  • Interpretacja zapisów w dokumentach prawnych,
  • Weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Organizacja spotkań z doradcami prawnymi, notariuszami, sprzedawcami,
  • Organizacja podróży, transportu i zakwaterowania dla Członków Zarządu,
  • Inne bieżące prace biurowe

  • Ukończone studia na kierunku Prawo lub student ostatniego roku
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca głównie w jęz. angielskim)
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętności sekretarskie i organizacyjne,
  • Chęć zdobywania wiedz

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na Umowę o pracę na cały etat
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, bilety do kina, lekcje języka, angielskiego w biurze, owocowe środy) oraz imprezy integracyjne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia
  • Możliwość awansu w strukturze firmy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.