w aktówce

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko: 

Pracownik produkcyjny
Lekka praca produkcyjna z dala od zgiełku miasta!

Miejsce pracy: Szczecin, Police
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: LPP/MIE/012020

Chciałbyś/Chciałabyś dojeżdżać za darmo do pracy, w której oferujemy 16,50 złh brutto oraz premie frekwencyjne (200 zł)?

Może masz ochotę na bogaty pakiet benefitów (bony świąteczne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, wczasy pod gruszą) i wydłużone do 50 minut przerwy?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, zapraszamy!

Oferujemy łatwą pracę siedzącą w firmie, dla której ważny jesteś TY, nie Twój wiek czy płeć.

Dołącz do Nas i wykorzystaj swoje manualne zdolności przy modelowaniu i składaniu elementów precyzyjnych pod mikroskopem.

Wystarczy, że jesteś dyspozycyjny/a do pracy 3 - zmianowej, a Twój wzrok i zdolności manualne pozwolą na precyzyjną pracę.

Aplikuj już teraz, a nasz Specjalista oddzwoni i opowie o ofercie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-862-895 

Miejsce pracy: Mierzyn k. Szczecina

Firma oferuje bezpłatny dojazd na każdą zmianę i po niej z:

  • Szczecin Prawobrzeże
  • Szczecin Centrum
  • Police

Zapraszamy!

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście