Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Betoniarz dla belgijskiej firmy z branży betoniarskiej.

Betoniarz - 15,75 euro brutto/h - Belgia

Miejsce pracy: Meer
Region: Cała Polska

Jeśli poszukujesz pracy w swoim zawodzie, w międzynarodowym środowisku, w której będziesz zarabiać 15,75 euro brutto/h, aplikuj już teraz!

Oprócz tego oferujemy takie dodatki, jak:

  • premia roczna (13. pensja)
  • system poleceń (za polecenie innego Pracownika - po przepracowaniu przez Niego pełnego miesiąca - otrzymasz 50 euro netto
  • karta paliwowa i dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • opieka polskojęzycznego Koordynatora w Belgii i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wystarczy, że:

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • posiadasz doświadczenie w pracy jako Mechanik/Elektromechanik
  • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
  • chcesz nawiązać z Pracodawcą długoterminową współpracę

Obowiązki:

  • rozprowadzanie betonu w formie
  • polerowanie i gładzenie betonu
  • wykonywanie innych czynności w pracy na prefabrykatach
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.