POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych Usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka w dziale księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

  • Księgowanie prostych dokumentów zakupu np. rachunków, paragony
  • Księgowanie prostych faktur zakupu,
  • Prace archiwizacyjne dokumentów księgowych,
  • Bieżące segregowanie dokumentów księgowych,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Czego oczekujemy:

  • Znajomości systemu FK,
  • Doświadczenia ok. 1 roku w księgowości,
  • Wykształcenia średnie,
  • Dokładności i systematyczności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji-Metro Wierzbno
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
  • Możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny
pod poniższym przyciskiem