Sprzedawca

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36521/001 Permanent

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej spółki z branży Retail aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko Sprzedawcy w Warszawie.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba dołączy do nowotworzonego zespołu.

Opis stanowiska / Job description:

- profesjonalna obsługa Klienta,

- prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy,

- obsługa kasy,

- czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu.

Kogo szukamy / Profile description:

- odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

- entuzjazm i zaangażowanie,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność,

- mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.

Oferujemy / We offer:

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- umowę o pracę,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- szkolenia wewnętrzne,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- przyjazną atmosferę pracy,

- pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page