Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy (m/k) - Austria

Work place: Tyrol, Austria

Region:Tirol

Numer ref.: a0t4H00000knfjdQAA

Obowiązki:
  • samodzielne szalowanie zgodnie z planem,
  • szalunki wielkopowierzchniowe (Doka i Framax).
Wymagania:
  • wykształcenie lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy:
  • pełne ubezpieczenie społeczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4 146,73 euro brutto miesięcznie,
  • organizację zakwaterowania,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • wsparcie każdego pracownika,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin - 39 godzin tygodniowo.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl