Samodzielna Księgowa m/k

Polska, Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie 36524/001 Permanent

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy odpowiedzialnej i doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego/ Samodzielnej Księgowej. Osoba będzie pełnić rolę księgowego, odpowiedzialnego za duży przekrój finansów.

Poszukujemy Kandydatów, którzy są doświadczeni w prowadzeniu pełnej księgowości spółek, otwartych na szeroki zakres obowiązków.

Podsumowanie / Job summary:

Opis stanowiska / Job description:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Współudział w tworzeniu sprawozdania finansowego
  • Księgowanie zobowiązań
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald kont
  • Kontrola rozrachunków
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Prowadzenie rejestrów VAT
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z innymi działami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i księgowych
  • Mile widziane doświadczenie w biurach rachunkowych
  • Znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy / We offer:

  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Szeroki pakiet benefitów poza płacowych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page