Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. obsługi klienta (klient francuskojęzyczny)

Work place: Środa Wielkopolska, Września, Jarocin

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000kng5FQAQ

Obowiązki:
  • obsługa posprzedażowa klientów (przekazywanie informacji na temat: terminów dostaw, płatności, poprawności faktur),
  • obsługa zamówień w systemie operacyjnym,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z zagranicznymi partnerami handlowymi,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi.
Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1,
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość specyfiki pracy lub doświadczenie w obszarze customer service/call center,
  • wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy z programem SAP - będzie atutem,
  • nastawienie na realizację celów,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (08:00-16:00),
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
  • liczne szkolenia oraz kursy,
  • bezpłatny parking pracowniczy.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl