w aktówce

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy chętnych szpachlarzy do bezpośredniego zatrudnienia na duńskiej umowie.

Szpachlarz

Miejsce pracy: Aarchus
Region: Cała Polska
Numer ref.: 2020/DANIA/SZPACHLARZ

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Kontrakt - od zaraz - 13/14 tygodni, po tym czasie dla chętnych praca stała

Godziny: 37 - 50 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach

Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, od 7 rano

Stawka: 140 DKK brutto na godzinę gwarantowane, praca na akord 20 DKK za metr kwadratowy

Stawka za urlop: 12.5% stawki brutto

Zakwaterowanie: odpłatne około 3000-3500 DKK na miesiąc

Dodatki: dofinansowanie dojazdów do pracy jak również raz w miesiącu dofinansowanie dojazdu do Polski, child support dla dzieci poniżej 18 roku życia, nasz klient pomaga przy załatwianiu wszelkich formalności jak również posiada personel mówiący w języku polskim

Wymagania:

- wcześniejsze doświadczenie jako szpachlarz koniecznie z agregatem
- znajomość języka angielskiego w stopniu min podstawowym mile widziane
- prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Dojazd we własnym zakresie. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Więcej: +48 607 177 878

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl

Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.

Praca w mieście