Inżynier Procesu

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36380/001 Permanent

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży elektrycznej. Organizacja jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada jeden zakład produkcyjny w Polsce.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, w związku z rozbudową zakładu produkcyjnego oraz transferami linii produkcyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój procesów produkcyjnych.

Opis stanowiska / Job description:

  • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych ukierunkowana na obszar montażu i testowania wyrobów elektronicznych
  • Udział w projektach produkcyjnych powiązanych z rozwojem obszaru elektroniki
  • Tworzenie i nadzorowanie niezbędnej dokumentacji procesowej
  • Nadzorowanie zmian technicznych oraz sekwencji testowych
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru elektroniki)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja procesu, R&D elektronika)
  • Wiedza na temat badań w procesie produkcji wyrobów elektronicznych
  • Komunikatywny język angielski
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Niezależność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page