Antaljest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej wyspecjalizowanej w przetwórstwie elementów z tworzyw sztucznych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Project Manager - formy wtryskowe

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

/60/05/2019/MW

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów związanych z uruchamianiem produkcji na formach nowych lub transferowych
  • planowanie i monitorowanie realizacji poszczególnych etapów wdrożenia nowej formy zgodnie z harmonogramem
  • ofertowanie nowych narzędzi do wtrysku i zgrzewania
  • kontakt z klientem i narzędziowniami w zakresie zmian konstrukcyjnych w nowych projektach, technologiczności detalu oraz zatwierdzania konstrukcji formy oraz optymalizacji jej konstrukcji
  • nadzorowanie oraz wywiązywanie się z założonego budżetu projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała praktyczna wiedza z zakresu konstrukcji i działania form wtryskowych
  • doskonała praktyczna wiedza z zakresu technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • praktyczną znajomość obsługi programów do projektowania 3D oraz umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego w tym również technicznego
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • premie produkcyjne, uzależnione od realizacji projektów
  • świadczenia socjalne takie jak bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatek żywieniowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedziba w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.