Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem
i montażem konstrukcji drewnianych.

Wspólnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR / PROJEKTANT

Miejsce pracy: Gdynia
Region: pomorskie

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta w biurze projektowym
  • znajomość obsługi programów AutoCAD oraz Robot™
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji budowlanej i technicznej
  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego

Kluczowe obowiązki:

  • tworzenie specyfikacji ofertowej
  • przygotowywanie obliczeń do ofertowania
  • udział w projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich, ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
  • współpraca z działem handlowym i biurami projektowymi
  • koordynacja pracy działu handlowego

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach inżynierskich realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowych
  • możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Konstruktor / Projektant” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.