w aktówce

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Cieszyn

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku zdrowego snu od roku 1991. Obecnie mamy ponad 70 salonów w czterech krajach, w planach mamy zwiększenie tej ilości do 200. Naszą filozofią jest nie tylko sprzedaż klientowi, ale również opieka nad nim pod kątem profesjonalnego doradztwa w obszarze snu, po doskonałą obsługę i transport towaru do domu wraz z montażem.

W chwili obecnej szukamy do naszej firmy Księgowego/Księgowej, który/a ma udokumentowane doświadczenie w zakresie polskiej księgowości i szybko chce się rozwijać wstrukturze naszej firmy. Szukamy osoby, która oprócz doświadczenia w księgowości, stawi czoła każdemu wyzwaniu, chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności. Jeśli chcesz zostać naszym nowym kolegą zapraszamy do opowiedzenia na naszą ofertę pracy.

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku Księgowej/ego
  • Wykształcenie minimalnie średnie – preferowane kierunki: ekonomia/księgowość
  • Doświadczenie w wykonywaniu czynności księgowych, szczególnie w zakresie kontroli, dekretacji, wprowadzania i rozliczania dokumentów księgowych
  • Mile widziana znajomość programu ENOVA365
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego, głównie podatku VAT i CIT
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP
  • Samodzielność i aktywna postawa, bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka czeskiego (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stanowisko odpowiadające doświadczeniu i umiejętnościom
  • Interesująca praca w odnoszącej sukcesy firmie
  • Stabilne środowisko pracy
  • Przyjemna atmosfera
  • Regularne szkolenia
  • Rabaty pracownice
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Miejsce pracy: Cieszyn
  • Wynagrodzenie netto 4 000 - 6 000 zł

Obowiązki:

  • Wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, dekretowanie dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego, dokonywanie niezbędnych uzgodnień księgowych
  • Wsparcie w zarządzaniu działem księgowym i kadrowym
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE, CIT
  • Współpraca z audytorami i doradcą podatkowym
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych
  • Optymalizowanie pracy zespołu księgowego oraz wdrażanie usprawnień
  • Znajomość agendy płac (mile widziana)

Jeśli jesteś przekonany, że jest to praca dla Ciebie,
prześlij nam swoje CV w języku czeskim lub polskim.

Każdy kandydat otrzyma od nas informację zwrotną.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję O NAS w lewym górnym rogu lub odwiedź naszą STRONĘ: https://kariera.dlaspania.pl/

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.