Architekt

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36773/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowe studio projektowe należące do dużej grupy kapitałowej które od ponad 3 lat prowadzi prestiżowe i nowoczesne projekty na terenie Polski.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projekt od wstępnej koncepcji aż do koordynowanie na etapie realizacji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Analiza ryzyka związanego z inwestycją, przygotowywanie analiz i koncepcji w zakresie planowanych projektów,
  • Prowadzenie, koordynacja i nadzorowanie procedur administracyjnych związanych z procesem przygotowania inwestycji,
  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie przygotowania dokumentacji budowlano-wykonawczej,
  • Weryfikacja wielobranżowej dokumentacji projektowo-budowlano-wykonawczej będącej podstawą realizacji procesu inwestycyjnego.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architekt)
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia przy projektach budowlanych
  • Wymagane pełne uprawnienia budowlane
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji takich jak budynki industrialne fabryki lub elektrownie
  • Bardzo dobre zrozumienie eco technologii oraz pre-fab konstrukcji
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych, przepisów PPOŻ i sanitarnych,
  • Samodzielność, dokładność sumienność, zaangażowanie,
  • Znajomość pakietu Ms Office i oprogramowania AutoCad, Archicad, Photoshop, Revit
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy / We offer:

  • Realny wpływ na strategię i wynik realizowanych projektów,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym i przestronnym biurze w samym centrum Warszawy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page