Doradca Kliena w Placówce Partnerskiej Getin Bank - Sokołów Podlaski

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
2061 - 2555 netto
Lokalizacja
Sokołów Podlaski
Pracodawca
Adamczuk Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk
Dodano
12.02.2020

Obowiązki:
- Sprzedaż produktów bankowych wraz z realizacją określonych planów sprzedażowych,
- Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami detalicznymi oraz firmowymi,
- Doradztwo i kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych
- Budowanie trwałych relacji z Klientami
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy,

Wymagania:
- Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
- Umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych i efektywnych relacji z Klientami,
- Mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
- Komunikatywność,
- Dobra organizacja własnej pracy,
- Wykształcenie minimum średnie,
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- szkolenia wstępne
- możliwości rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia uzależniona od wielkości sprzedaży.

Adamczuk Serwis Finansowy to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych zarówno ubezpieczeniowych jak i kredytowych. Swoją działalność prowadzimy już 18 lat, jednak nie zatrzymujemy się w miejscu, wręcz przeciwnie – daje nam to większą motywację do dalszego działania i poszerzania zakresu naszych usług.