Pracownik Działu IT / specjalista ds. wsparcia IT / Helpdesk

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
MIKRONEX Serwis Komputerowy P.U.H. Paweł Kucharski
Dodano
13.02.2020

Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów IT i rozwiązywanie bieżących problemów
  • nadzór nad poprawnym działaniem serwerów, komputerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • zarządzanie i konfiguracja kont ActiveDirectory
  • instalacja, konfiguracja oraz obsługa systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • analiza i rozwiązywanie problemów z obszaru oprogramowania i sprzętu IT

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok pracy w dziale IT)
  • praktyczna znajomość dotycząca  oprogramowania biurowego MS Office, systemów operacyjnych z rodziny Windows 7-10 , Windows Server oraz domeny Active Directory
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych
  • znajomość konfigurowania i obsługi sprzętu komputerowego
  • znajomość technologii sieciowych i konfiguracji sieci LAN/WAN
  • znajomość konfiguracji urządzeń wyposażonych w łączność Wi-Fi
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i realizowanych zadań
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Firma MIKRONEX od 1990 r. świadczy usługi w zakresie serwisu IT (administracja IT / outsourcing IT/ wsparcie użytkowników Helpdesk IT/ serwis urządzeń drukujących)