Specjalista ds. sprzedaży

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
3500 - 3500 netto + prowizja
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Klient Goldenline Sp. z o.o.
Dodano
13.02.2020

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż i obsługa Klienta,
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta - mile widziane,
  • Wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę,
  • Realizowanie postawionych celów,
  • Znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne dodatki, bonusy i system premiowy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Przyjazne środowisko i dobrze wyposażone miejsce pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Goldenline sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem iodo@goldenline.pl

Goldenline Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 16301

Goldenline Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 16301, która poszukuje pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców).