Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Audio Video (Pro Display / Monitory LFD)
Zarobki netto: od 4000 do 8000

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
4000 - 8000 netto
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
INTER ALNET
Dodano
14.02.2020

Oferujemy:

Dla osoby na tym stanowisku oferujemy możliwość zarządzania i czerpania zysków
z niezwykle szeroką grupą produktów (LFD, pro-display, tablice interaktywne, digital signage), wprowadzania własnych pomysłów i korzystania z działających już mechanizmów sprzedaży.

Posiadamy dogodną lokalizację (Śródmieście) i miłą atmosferę pracy i możliwości rozwoju.

Oferujemy bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami, stałe wynagrodzenie, premie za dobre wyniki oraz szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań AV.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio odpowiedzialna za segment pro-display, LFD w naszej ofercie. Twoim głównym zadaniem będzie skuteczne dotarcie z tą ofertą oraz efektywna sprzedaż tej grupy produktowej. Nasza rola sprowadza się do wsparcia Twojej inicjatywy i wprowadzanie w życie Twoich sugestii.

Opis wymagań:

Od właściwego kandydata oczekujemy znajomości branży (pro display, LFD, monitorów, audio video) oraz rozwiniętej sieci kontaktów zarówno potencjalnych klientów jak i dostawców.

Pro aktywne podejście do sprzedaży i umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem w przeniesieniu na wyniki jest niezbędna gdyż to Ty będziesz kreował przyszłość tego segmentu naszej oferty.

Jeżeli posiadasz ugruntowane doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami, znajomość technicznych aspektów rozwiązań Pro Display, komunikatywność pozwalającą na budowanie trwałych relacji z klientem, oraz  determinację w dążeniu do wyznaczonych celów to z przyjemnością spotkamy się z Tobą aby omówić szczegóły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inter Alnet Adam Albiński z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Inter Alnet Adam Albiński z siedzibą w Warszawie przy ul. Pokornej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

INTER ALNET

Inter Alnet jest zespołem ekspertów, dla których technologia AV są nie tylko elementem codziennej pracy, ale przede wszystkim pasją. Jesteśmy liderem w segmencie dystrybucji urządzeń wizualizacyjnych: projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, systemów Digital Signage, monitorów i akcesoriów audio-video. W naszej ofercie dostępne są produkty światowych producentów m.in. BENQ, OPTOMA, INFOCUS, NEC, Panasonic i inne. Nasi kliencie to szeroka grupa firm działających w równych branżach AV – m.in. integratorzy, resellerzy, etailowcy, specjaliści od zaopatrzenia jednostek edukacyjnych i inni.

Mieścimy się w dogodnej lokalizacji – 3 min od stacji metra Dworzec Gdański (Śródmieście, Warszawa)