w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Operatora Maszyn Gnąco-Klejących w belgijskiej Firmie będącej ekspertem w branży papierniczej.

Operator Maszyny (składarko-sklejarki) - od 14,30 euro brutto/h - Belgia

Miejsce pracy: Wetteren
Region: Cała Polska

Posiadasz doświadczenie w pracy na składarko-sklejarkach?

Dołącz do nas! Otrzymasz stawkę 14,30 euro brutto/h i stawkę 15,52 euro brutto/h na zmianach nocnych! Oprócz tego otrzymasz liczne dodatki (system poleceń, kartę paliwową, 13. pensję), pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz nasze wsparcie w trakcie Twojego zatrudnienia!

Jakie są nasze wymagania?

Oczekujemy od Ciebie jedynie doświadczenia w pracy na analogicznych maszynach, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz możliwości wyjazdu do Belgii swoim samochodem!

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Podczas zatrudnienia będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyny Vega Folder-Gluer, wprowadzanie danych do systemu zgodnie z instrukcją, czyszczenie maszyn, podstawowe prace konserwatorskie oraz przestrzeganie zasad BHP.

Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) dostępnego od poniedziałku do piatku (8.00-16.00)!

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście