Agent/Pośrednik ds. Nieruchomości

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Modern Town
Dodano
14.02.2020

OPIS STANOWISKA

- Aktywne pozyskiwanie nieruchomości do wynajmu oraz sprzedaży
- Prowadzenie spotkań z klientami. Oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom
- Przygotowywanie ofert dla klientów oraz tworzenie ofert nieruchomości na platformach sprzedaży nieruchomości
- Współpraca z Klientami podczas finalizacji transakcji
- Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości
- Budowania długotrwałych relacji z Klientami
- Realizacja celów w zakresie pośrednictwa sprzedaży

CZEGO OCZEKUJEMY:

- Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

- Umiejętności handlowe i negocjacyjne

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Nastawienie na efekty swojej pracy

- prawjazdy kat. B będzie atutem

OFERUJEMY:

- Wyróżnia nas konkurencyjny i bardzo atrakcyjny system prowizyjny

- Wystem pracy zdalnej

- Narzędzia sprzedażowe

- Luźną, pozytywną atmosferę

- Przyuczenie do naszego systemu sprzedażowego

- Pomoc na kązdym etapie pracy

- Umowę o wpsółpracę

Modern Town

Jesteśmy niedużym, prężnie rozwijającym się Biurem Nieruchomości z autorskim systemem sprzedaży, który działa! Modern Town to nowoczesne podejście do klienta, jak również do samego zawodu.. Sprzedać a nie sprzedawać to nasza dewiza.

Z nami nauczysz się odpowiedniego podejścia do klienta, nieszablonowego, co przełoży się na Twoje zarobki.

Zapraszamy do naszego Zespołu!