w aktówce

Kierownika Produkcji

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem działającej w branży grzewczej poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad grupą 30 pracowników
  • Planowanie bieżących zadań produkcyjnych oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • Bieżące monitorowanie planu produkcji oraz terminowej realizacji zleceń,
  • Opracowywanie, wdrażanie i optymalizowanie procesów, zarządzanie zespołem, przydzielanie premii
  • Prowadzenie negocjacji oraz współpraca z dostawcami i zakup materiałów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,

UoOczekujemy:

  •  Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze obróbki blach lub znajomość technologii CNC,
  •  Znajomość procedur programowania maszyn CNC,
  •  Znajomość sposobów ustawiania maszyn CNC,
  • Umiejętności organizacji procesów produkcyjnych,
  • Praktycznej znajomości technik oraz metod z zakresu realizacji planów produkcyjnycH,
  •   Umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy,
  •  Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • W pełni samodzielne stanowisko oraz możliwość podejmowania się ambitnych zadań,
  • Długotrwałą współpracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą uprzejmie prosimy o przesłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres krakow@smartsr.pl

GWARANCJA SMART: Kontaktujemy się z wszystkimi osobami, jakie przesyłają do nas aplikacje niezależnie od wyniku wstępnej analizy CV

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.