Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski.

Poznańska Agencja Pracy HR Biznes prowadzi rekrutację na stanowisko:

Rekruter / Rekruterka

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady

Rekruter/ka

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pozyskiwanie Klientów,

- prowadzenie projektów rekrutacyjnych, na co składa się m.in.: - redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcję aplikacji, direct search, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, administrowanie bazą kandydatów,

- wyjazdy na terenie Wielkopolski,

- obsługa posprzedażowa Klientów,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- sporządzanie raportów,

- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe,

- doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

- szkolenia branżowe,

- wynagrodzenie podstawowe plus wysoką premię,

- samochód służbowy.